Jídlo

Všehochuť aneb Mix fotek jídla

7. května 2013 v 17:51 | El.Michelle
.. nebo to také můžu nazvat jako foodinspiration.

Snídaně.
Tmavý chleba, tvaroh, banán, med.

Dinner - Bread & Tea

5. května 2013 v 18:48 | El.Michelle
Ještě než odjedu do Londýna, tak se pokusím dát blog nějak do pořádku. Udělám rubriku na recepty a nějak to tu poupravím. V těch rubrikách se nedá vyznat. I design bych mohla trochu poupravit.

Také jsem se rozhodla, že vám sem začnu dávat moje jídelníčky. Ale i s fotkama. Teď skoro každé jídlo fotím, takže by nebyl problém, kdybych vám to tady hned dávala. Nebudu to dělat úplně každý den, ale tak 4x týdně bych mohla. Předem upozorňuji, že nějakou extra kvalitu fotek nemám.

Také si udělám nějaké challenge. Squats, crunches, jumping jacks. To by mohlo stačit. Ale začnu s tím asi až se vrátím z Londýna, protože v Londýně to s tím pohybem bude horší. Ale i když.. pořádně se nachodím!


Tmavý chleba, lučina, pórek
Zelený čaj

Moje večeře. Hned jak dopíšu tenhle článek, jdu na to!
Už se to na mě směje, takže se s Vámi loučím a jdu to spapat.

Bye, bye.

Foto - Večeře poprvé

28. dubna 2013 v 14:26 | El.Michelle
Lehká večeře. Žádné pečivo, pouze zelenina.

Vícezrnný chleba s lučinou, zelená paprika a okurek.

Vícezrnný chleba s lučinou a červená paprika.

Mixit - Neváhejte, prostě vyzkoušejte.

13. března 2013 v 9:41 | El.Michelle
,,Mám si to koupit, nebo ne?" takovou větu si říká hodně z vás. Nevíte, jestli uděláte dobře, nebo toho budete litovat. Já jsem nad tím také přemýšlela. A v pátek jako obvykle jsem šla utrácet. Jídlo, jídlo, jídlo. Vzpoměla jsem si, že když jsem se dívala na mixit.cz, tak jsem zjistila, že mixit mohu koupit i v Olomouci ve zdravé výživě. Tak jsem se tam šla podívat a vypadá to, že tam budu chodit pořád. Mixit tam měli a ty tubusy byli o dost větší, než jsem si myslela. Takže jsem prostě bez váhání to koupila. Doma jsem to vyzkoušela a ,,wow!".

Pokud pořád někdo z vás váhá, tak už neváhejte. Prostě to vyzkoušejte. Přece to nestojí až tak tolik, že byste toho litovali. Já ale rozhodně nelituji. Doporučuji!

Já jsem si koupila Mix malého Einsteina. Jsou tam sušené jahody, kiwi, borůvky, cornflakes, kakaové kuličky, dýňová a slunečnicová semínka, lískové ořechy a plátky mandlí.

Pokud někteří teď čtou o mixit poprvé, tak mám pro vás informaci, že vy si můžete namixovat vlastní musli. Stačí pouze jít na mixit.cz a tam už vše máte vysvětleno.

Já si určitě příště to vlastní musli namixuji. Nejdříve si ale budu vychutnávat Mix malého Einsteina.Racio rýžoví medvídci

3. února 2013 v 15:51 | El.Michelle
Představuji vám jednu pochoutku, o které určitě mnoho z vás už slyšelo nebo už i ochutnalo.
Jedná se o rýžové chlebíčky ve tvaru medvídka s polevou. Je to bezlepkový výrobek, který obsahuje sóju a mléko.

Ovesné vločky s jogurtem

31. ledna 2013 v 12:22 | El.Michelle

Musli tyčinky. Jaké jsou dobré a jaké ne ?

6. ledna 2013 v 14:35 | El.Michelle
Našla jsem průzkum musli tyčinek. Tak se chci o to s váma podělit. Ať víte, jakým se rozhodně vyhýbat. Kupovala jsem si Corny Big a teď vím, že už si to kupovat nebudu. Je to drahý a ještě k tomu nezdravý.Nejde to přečíst, že ?
 
 

Reklama