Ostatní

Časopis - Dieta

25. února 2013 v 14:00 | El.Michelle

Cena: 39,90Kč
Počet stran: cca. 114
(lednové číslo mělo 212 stran)

O tomhle časopisu jsem se dozvěděla na vašich blogách. Dříve jsem znala jen časopis Fitness a o časopisu Dieta jsem neměla ani páru. U nás v obchodech ho totiž skoro vůbec nevidím. Jednou, když jsem šla nakupovat do Tesca, tak jsem ho uviděla a bez váhání jsem ho koupila a nikdy toho litovat nebudu. Tenhle časopis je můj nejoblíbenější.

Věřím, že většina z vás ho zná a určitě alespoň jednou si ho koupila. Ale najdou se i někteří, kteří ho neznají a tak neuškodí tenhle časopis představit.


V časopise najdete 5 rubrik - Štíhlá s dietou, Menu s dietou, Krásná s dietou, Relax s dietou, Ve formě s dietou. Jsou tam různé recepty, cvičení, typy na jídlo, rady - zkrátka všechno zajímavé. A nyní začal osmý ročník soutěže "7 statečných", kde se vybralo sedm žen, které se rozhodli shodit všechna nadbytečná kila. Tyhle ženy budou čtyři měsíce hubnout s Dietou.

Na stránku časopisu Dieta a 7 statečných se můžete podívat zde - http://www.fitweb.cz/
Časopis také vydal knížku "Jak se hubne v Čechách", kde na otázky odpovídají Petra Lamschová, Petr Havlíček, Lenka Černá a Zuzana Bičíková. Knížku jsem si půjčila v knihovně a je fakt dobrá.

Časopis - Fitness

2. února 2013 v 22:01 | El.Michelle

Cena: 69Kč - 4,10 €
Počet stran: cca. 80

Tenhle časopis patří mezi mé oblíbené. Vychází každý měsíc a najdete v něm převážně cvičení, ale najdou se tam i nějaké recepty, informace ( rady ) o jídle a rozhovory. Cvičení je tam bezvadně vysvětleno a vyfoceno. Také jsou tam cvičební plány, podle kterých můžete cvičit nebo se inspirovat.

Také se můžete do 17. května přihlásit do FITNESS MODELS.
Více o soutěži zde.

 
 

Reklama