Pěstování

Jarní energie, skvělá nálada

26. dubna 2014 v 18:06 | El.Michelle
Krásný večer,
jak se máte? Já skvěle. V úterý a pátek jsem byla na přijímacím pohovoru na střední školu a včera jsem se dozvěděla výsledky. Přihlásila jsem se na zdravotnickou školu na obor nutriční asistent a laboratorní asistent. U nutričního jsem první ze 49 a na laborantovi jsem sedmá z 86! Nemůžu tomu pořád uvěřit, jsem tak šťastná :) Nejspíš ale asi půjdu na toho nutričního asistenta - přeci jen k tomu mám blíže :)

Jak se daří salátům a bylinkám

30. března 2014 v 19:32 | El.Michelle
Krásný večer přeji,
doufám, že si pořádně užíváte jaro, teplo a přírodu. Chodíte na medvědí česnek a kopřivy? Já jsem z toho úplně natěšená. Včera jsem kvůli mědvědímu česneku ujela zase okolo pětadvaceti kilometrů. Sice nám roste skoro za domem, ale já se ráda projela. Také chodím s kamarádem bruslit, vždy si dáváme okolo patnácti kilometrů, je to úžasné.

Dnes pro Vás mám zase článek o mém pěstování. Tentokrát skleník.


V zadních dvou truhlících je kadeřavá petržel, v předním truhlíku špenát, v předním květináči rozmarýn a v dalších dvou je pažitka. Už se těším, až špenát pořádně vyroste a já si každý den budu dělat zelené smoothie či odšťavňovat.

Jaro je tady, slunce svítí, řeřicha i avokádo kvetou

22. března 2014 v 18:24 | El.Michelle
Krásný den přeji.
Doufám, že se máte stejně dobře jako já! :) Dnes je již druhý jarní den a počasí nám přeje, venku je nádherně.
Vstala jsem o půl sedmé, protáhla se formou jógy, pak jsem si odšťavnila mrkvičku s červenou řepou a šla se projít po hrázce do lesa. Na zpáteční cestě jsem se i proběhla. Dala jsem si banán a jahůdky a užívala si krásný den. Po obědě jsem si šla zabruslit a vrátila se až teď. Osmnáct kilometrů jízdy, čtyři kilometry chůze, fuu. Včera jsem si zase dala třicet kilometrů jízdy na kole. Jsem ráda, že už je jaro a teplo a já mohu venku sportovat! :) A co vy? Jak si užíváte?

 
 

Reklama